KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052213
nr 1405 2213
Agneta Granstad
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AG. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 132x142 cm
Agneta Granstad, svensk målare född i Uppsala 1949.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:50:25
18/6 00:12:18
1.500 kr
21/6 11:16:09
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer